Zbiórka publiczna dla Michała Bystrka

Ogłoszenie o zbiórce publicznej

W terminie od 29 czerwca 2012 roku do 16 lipca 2012 roku na obszarze Gminy Wieruszów oraz w dniu 1 lipca 2012 roku we wsi Mieleszynek podczas Pikniku Rodzinnego – Mieleszynek 2012, zostanie przeprowadzona zbiórka publiczna organizowana przez Fundację na Rzecz Dzieci i Młodzieży „WIKTORIA”, z siedzibą: Mieleszynek 9, 98-400 Wieruszów.

Środki pochodzące ze zbiórki zostaną w całości przeznaczone wyłącznie na leczenie i rehabilitację Michała Bystrka, który urodził się z rozszczepem kręgosłupa.

Zbiórka zostanie przeprowadzona w miejscach publicznych, tj. place, skwery, deptaki.

Obszar zbiórki obejmował będzie Gminę Wieruszów.

Forma przeprowadzenia zbiórki:

• dobrowolne wpłaty na konto bankowe, numer konta: 26 1140 2017 0000 4602 1291 8155
  • zbiórka pieniędzy do puszek kwestarskich oraz skarbon stacjonarnych, ustawionych za zgodą właścicieli lub użytkowników obiektów.

Osoby odpowiedzialne za organizację, przeprowadzenie i rozliczenie zbiórki: Iwona Kaźmierska-Małyska, Zbigniew Małyska.

Wolontariuszy prosimy o zgłoszenia telefoniczne pod numerem 607 18 19 43 lub mailowe na adres: biuro@fundacjawiktoria.nstrefa.pl.

Iwona Kaźmierska-Małyska
Prezes Zarządu
Fundacji na Rzecz Dzieci i Młodzieży „WIKTORIA”